Červenec 2009


2 NEW trička AD-KIDS...

31. července 2009 v 18:33 | Avril

NEW AD mikiny KIDS...:(

31. července 2009 v 18:31 | Avril

REKLAMA Abbey Dawn

31. července 2009 v 9:19 | Avril |  Abbey Dawn (Information´s)
Zde je to nahráno něakým fanouškem...↓


Over The Hedge (za plotem) - 2006

31. července 2009 v 8:42 | Avril |  Over The Hedge(za plotem)
2006
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie: Tim Johnson, Karey Kirkpatrick
Avril: Dabing vačice Heather.

Když venku začne zuřit jaro, probouzejí se ze zimního spánku i ti největší spáči. Želví sameček Verne a jeho kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Světácký mýval RJ jim ale vysvětlí, že svět za plotem je "bránou k lepšímu životu", kde podivné bytosti, zvané lidi, žijí, aby jedly, na rozdíl od zvířat, která jedí, aby přežila. Svět lidí je proto logicky k prasknutí nacpaný jídlem, které čeká jen na to, až ho po zimě vyhladovělá zvířátka ukořistí a zbaští. Želvák Verne, dosavadní šéf lesní tlupy, na charismatického mývala hodně žárlí a navíc má z neznámého světa za plotem strach. RJ je ale skvělý manipulátor (navíc s poměrně nekalými úmysly), a tak se gang lupičů ve složení - jedna hyperaktivní veverka, skunčí drsňačka, ježčí rodinka a dvě vačice - záhy začne pod jeho vedením vydávat za plot na výpravy za člověčími lahůdkami. Lidská civilizace ale dokáže být mnohem nebezpečnější, než by čekali. Zvlášť, když jde o její jídlo!

↓VIDEO↓


Fast Food Nation (2006)

31. července 2009 v 8:33 | Avril |  Fast Food Nation
2006
Drama
Režie: Richard Linklater
Avril: Alice

"Big One" je nejnovější hamburger fast-food řetězce Mickey´s a stává se z něj jejich nejúspěšnější produkt všech dob. Jenže v tom mase je něco divného. Z toho důvodu je Don vyslán do Cody v Coloradu, kde se "Big One" vyrábí. Jeho kontrola však odkrývá pouze nádherně čistý a vysoce výkonný masokombinát. Nemá ani tušení, co se za tím vším skrývá. Zaměstnanci jsou zde vykořisťováni takovým způsobem, jakým je dobytek zpracováván do hamburgerů. Raul, Coco a Sylvia ilegálně překročili mexicko-americké hranice s nadějí, že zažijí americký sen. Shodou okolností seženou práci právě v tomto masokombinátu. Amber pracuje v místní pobočce Mickey´s, aby finančně vypomohla své matce a s nadějí, že ušetří dostatek peněz a vypadne z téhle díry. Vzhledem k tomu, že ví, jak to skutečně ve fast-food řetězcích chodí,
rozhodne se vymyslet plán, jak zničit tuto mánii a ušetřit Ameriku, aby se nestala Fast Food Nation.

↓VIDEO↓

The Flock (2007)

31. července 2009 v 8:12 | Avril |  The Flock
2007
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: Niels Mueller, Wai-keung Lau
Avril: Beatrice Bell

Federální agent (R.Gere) před odchodem na odpočinek zaučuje svou nástupkyni (C. Danes) a přitom hledá nezvěstnou dívku. Je přesvědčen, že za její zmizení je odpovědný propuštěný sexuální násilník, kterého vyšetřuje. Přestože ho tlačí čas, rozmotá klubko stop vedoucí k potencionálnímu vrahovi.

↓VIDEO↓

Going the Distance...→

31. července 2009 v 8:07 | Avril |  Going the Distance
2004
Komedie
Režie: Mark Griffiths
Avril: Hraje sama sebe.

Nick je slušný ambiciózní kluk, který miluje svou přítelkyni a má jasnou představu o své budoucnosti. Jeho přítelkyně má ale své sny, které ho bohužel nezahrnují a tak mu na celé léto odletí do Toronta. Nick se rozhodne přítelkyni navštívit a rovnou ji požádat o ruku, aby ji neztratil. Nečekaně se s ním na cestu vydají jeho kamarádi Tyler a Dime, kteří s ním nadšení pro jeho přítelkyni nesdílejí. Také Nickovi rodiče vidí, že to nebude ta pravá, a tak najmou starého indiána Emila, aby mu v cestě do Toronta zabránil. Na cestě si Nick uvědomí, že jeho přítelkyně nebude jediná fajn holka na světě.

↓VIDEO↓

Sabrina,the Teenage witch (2003)

31. července 2009 v 7:22 | Avril |  Sabrina, the Teenage Witch
Seriál 1996-2002
Fantasy, Komedie, Rodinný
Avril: Hraje sama sebe.

Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný alespoň trochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu.


↓VIDEO↓
Black Star u nás v ČR (KLADNO...)

30. července 2009 v 17:03 | Avril |  Samotná vůně
Táákže tady sem vám dneska vě městě vyfotila jak to u nás vypadá s Black Star první 3 fotky jsou s parfumerie "janoutky" která je na hlavní třídě...odkud mám svojí Black Star :)↓
Toto je oooobrovská cedule ve výloze.....

Tak a sem nasraná!!

30. července 2009 v 10:55 | Avril
Tak a ted sem totálně nasraná...a klidně budu psát sprostě šla sem na blog týhle holky: http://abrakada.blog.cz/ a jako 1. článek má !!!!!MMUUJJ!!!!! vzorek Black Star!!A má to v rubrice moje sbírka a nadpis má: 2.vzoreček z POLSKA.....a ani nedala zdroj jen si uložila fotky aby bylo vidět že je to její HOVNO JEJÍ je můj...a ona má takovou drzost a dá si to tam beze zdroje a ještě předstíra že je její jako by se nechumelilo!!Tak to ne holčičko....jestli tam nedá zdroj nahlásim jí!!
Tak ta mě naprdla je to sprostá lhářka...a potom tam má že má originál Black Star 100 ml...ta je taaak blbá...až na to že 100ml se dělaj jenom TESTERY....takže pase...čekám půl hodiny pak jí du nahlásit...takhle by to nešlo!!

Nenalíčená Avril....

30. července 2009 v 10:43 | Avril |  Nenalíčená


Avril vlasy-od mala!

30. července 2009 v 10:42 | Avril |  Vlasy