Srpen 2009

WoW..mám new telefónek♥♥!!

31. srpna 2009 v 13:23 | Avril
Ahojky jak se máte??....já bombově...na dovolené jsem ztratila mého miláčka :o( -(sonny ericsonn W200i)....ale dneska mi taťka přined domů news...a je božskej je to NOKIA xpress music!!Jsem moooooc moooc moooc šťastná_tenhle mobííleg všem doporučuju je BOMBOVEJ!!


Rozhovor pro EW o 4. desce♥♥

31. srpna 2009 v 10:39 | Avril |  Avril-Rozhovory♥
Avril Lavigne neměla v úmyslu začít nahrávat nové album. "Prostě se to stalo" řekla o stále nepojmenované deskce, která výjde 17. listopadu. "Natočila jsem tu desku jinak než jsem byla zvyklá natáčet desky."


Nic pro vás! :D

31. srpna 2009 v 8:30 | Avril

Paper Magazine - Septembre 2009

31. srpna 2009 v 8:27 | Avril

Chystá se otevření nové stránky Abbey Dawn

30. srpna 2009 v 12:32 | Avril |  ABBEY DAWN- (vznik...)
Jak jste si určitě všichni všimli, oficiální stránka A-D byla teďkom nějakou dobu nepřístupná..už se ale pracuje na nové stránce..najdete ji na této adrese. Zatím se nejde dostat přímo do stránky, požaduje to váš mail, ale uvidíme, za jak dlouho už budem moct kupovat oblečení přímo z oficiálních stránek.


Avril byla nominována,aby zpívala kanadskou hymnu na příštích Blue Jay´s Game

30. srpna 2009 v 12:28 | Avril |  Avril - Novinky♥
Určite si pamatujete, jak se Avril byla podívat na baseballovém zápase v rámci Blue Jay´s Game v Torontu (fotky a video z této akce naleznete tady). Do tohoto postu ji nominovali hráči této ligy. A jak uveřejnil Bill Shaikin z Los Angeles Time - hráči si zaslouží takzvanou All-Stars Game(to,že se bude zápasu účastnit více slavných lidí - jmenován byl i prezident Obama) a taky zazpívání kanadské hymny naživo. V minulém ročníku to bylo tak, že byla hymna puštěna z přehrávače a nikoli zazpívána kanadským umělcem. Myslím, že i pro Avril to musí být čest. Tak uvidíme, jestli ji uslyšíme na dalším ročníku Blue Jay´s Game zpívat "Oh Canada"

COPY MY ICON!!!

NEW informace k 4. desce...

30. srpna 2009 v 12:28 | Avril |  Avril - Novinky♥
Avril vlastně ani nezamýšlela natáčet novou desku "Prostě se to stalo" říká. "Šla jsem do studia a nahrála desku bez jakéhokoli pocitu, že bych něco nahrávala". Deryck Whibley (manžel), který využívá domácí studio, aby produkoval osm až devět písni z nového alba Av říká: "Nová Avrilina deska je více smysluplná, má větší dopad a je více emocionální. Cítím z té desky víc, než jen hudební materiál". Máme informace, že na albu bude asi i píseň "Black Star" - podle Avriliny vůně. Dále budou songy například "Everybody Hurts" nebo "Darlin". Některé písně začínají akusticky, a pak přejdou do tvrdších kytarových riffů a pěvěckých sborů. A o psaní nových písní Avril řekla tohle: "Vždycky jsem měla materiál, ale lidi, se kterými jsem pracovala mi chtěli písně psát sami. Už i to je důvod, proč tak dlouho trvalo, než došlo na vydání nového CD. Tihle lidi většinou říkali "No jasně, vždyť ty jsi ještě malá holčička- co o tom víš??" A já vím, jak se s muzikou pracuje, vždyť už je to moje čtvrté CD a není to žádná vesmírná věda. Myslím, že lidé o mě pochybovali aniž by mě znali. No a já jsem nakonec přišla s tím jako "prostě to udělám" víte??" Raper Tony Basil, který na desce taky spolupracuje o ní říká: Narozdíl od TBDT je tahle deska více emo a více se vrací ke stylu prvních dvou desek. Sama Avril říká že "moje nové motto je - rovnováha!!! Tvrdá práce, tvrdá hra!" Dokonce se spekuluje, že by to mohl být název pro CD "Work Hard, Play Hard..Bitch" A co Avril říká celkově o CD?? "Část mého já bude vždycky malá skejťačka, která ale časem dospějě a ví, co chce. A v tomhle jsem i poctivá ve svých textech. Vždy píšu o svém momentálním životním období. Chci, aby deska vyzařovala kus mě..nemusí dávat všem smysl".
No vypadá to bombově!! Už se těším na Avrilinu novou desku!

COPY MY ICON!!!

Avril na NY Fashion...

30. srpna 2009 v 12:27 | Avril |  Avril - Novinky♥

NY Fashion Week začal před 6 lety - jeho cílem bylo, a je, ukazovat nejčerstvější přírůstky do módy a to jak od světově uznávaných módních návrhářů, tak od naprostých začátečníků, ale také celebrit, které přišly se svojí kolekcí. A protože Avril přivedla na trh svojí značku Abbey Dawn, která je velmi úspěšná téměř po celém světě. Rozhodli se organizároři této akce zařadit do programu i představování oblečení právě z Abbey Dawn. Na program celé akce se můžete podívat pod celým článkem.


Bude vše jinak??

30. srpna 2009 v 12:26 | Avril |  Avril - Novinky♥
Co se týče čtvrté desky Avril, je mnoho dohadů. Co se určitě ví je, že deska výjde 17. 11. 2009. Dále se určitě ví, že bude obsahovat singly jako např. "Black Star", "Everybody Hurts" nebo "Darlin". Taky víme, že na její tvorbě se podílelo mnoho slavných DJů (např. DJ Premier), její manžel (Deryck Whibley) a Evan Taubenfield (bývalý člen její kapely). Co je ale hodně sporné je název. Nejdřív se říkalo, že se CD bude jmenovat "Black Star" pak "My Last Shadows" nedávno jsem tady psala že by to mohlo být i "Work Hard, Play Hard...Bitch" a na jiných blozích je spousta dalších návrhů na názvy. Oficiální fórum Avril (avrilbandaids.com) ale dneska uveřejnilo naprosto nový název a taky celý tracklist CDčka. Deska by se podle těchto informací měla jmenovat "Honesty In Control" a měla by obsahovat 13 tracků. Na tracklist se můžete podívat pod celým článkem. Já se teda vážně nechám překvapit. Tolik spekulací nebylo ani u TBDT!!!

Avril a Jamie-BFF**

30. srpna 2009 v 12:25 | Avril
Na fotkách ze Saint Tropez (03/08/2009), které můžete najít zde, má Avril na kšiltovce (řekla bych, že to bude od DTLa Desings, na jejichž ostatní výrobky pro Avril se můžete podívat tady) napsáno Avril and Jamie B.F.F.F. - nevím, proč tam jsou tři EFka..já vím, že se říká Best Friend Forever. No každopádně myslím, že je to moc hezké vyjádření přátelství, nemyslíte??

MAT V PRAZE2005!!

30. srpna 2009 v 12:24 | Avril |  Avril - Novinky♥
Ty jóó,tk to dobrýýý!!! Takže už víme,že tam byl Deryck,teď Matt...sakraaaaaaaaa fix!!! Snad se mu u nás líbilo xD

Black Star - ICQ

30. srpna 2009 v 12:22 | Avril |  Novinky o Black Star

Když jsem dneska byla na icq, tak jsem se po očku podívala na reklamy dole a tam běžela reklama na Avrilin parfém Black Star. Po kliknutí na odkaz jsem se dostala na oficiální B-S web, kde mi začala hrát reklama. Je super, že alespoň služba icq se rozhodla Black Star zviditelnit.COPY WITH ICON!

"Black Star" Press Dinner In New York City 14/08/2009

30. srpna 2009 v 12:21 | Avril |  Novinky o Black Star
Jistá dívka s nitrolicious.blog.com byla 14.8. 2009 v Cooper Sqare Hotel v New York City na obědě týkající se preformace Black Star. Součástí programu bylo i video, v němž Avril B-S popisovala. Na fotky a video se můžete podívat zde:

Avril bude účinkovat na World Music Awards 2009

30. srpna 2009 v 12:20 | Avril |  Avril - Novinky♥
Avril přijala pozvání k účinkování na WMA 2009, které se budou konat v Monacu 15 listopadu. Kromě Avril budou účinkovat také Chris Brown, Celine Dion, 50Cent, Nickelback, Ciara a další... Předávání Těchto cen se měl zúčastnit také Král Popu, Michael Jacson. Bohužel jeho smrt nastala dřív, než se vůbec začlo spekulovat, kde by se letošní ceny měly předávat. No a protože měl Jacson v Monacu rezidenci, bylo rozhodnuto. Avril by měla zpívat jednu nebo dvě písně z jejího nového alba.