Avril vysvětluje svá tetování pro magazín Inked

29. května 2010 v 11:07 | Avril |  Avril-Rozhovory♥
Avril Lavigne byla vždy rozkročená mezi tradičním popem a punkem a nyní opět zdůrazňuje její protivnou a kousavou stránku na coveru a v rozhovoru pro červnové číslo magazínu Inked.
V rozhovoru diskutuje Lavigne o všem - od jejího vztahu s rockerem Deryckem Whibleym ze Sum 41, o lásce obecně a ano, i o jejím tetování.
Redaktor magazínu Inked, Rocky Rakovic, řekl, že si na titulní stranu tohoto vydání neuvěřitelně přáli mít slečnu Lavigne.
"Jsme moc rádi, že pro nás nafotila photoshoot na červnové hudební vydání. Je tam skvěle vidět, jak se mění ze skejťačky do bohyně - teď jsme do ní dokonce ještě víc beznadějně zamilovaní."
Takže, co je Avrilino nejoblíbenější tetování ze všech?
"Moje oblíbené tetování je tohle," říká Avril a zvedla si tričko, aby si odkryla její hrudník, který nyní zdobí slovo F*CK. "Je to moje oblíbené slovo," zvolala Avril během focení.
A co ještě řekla Lavigne během rozhovoru pro Inked?
O jejím vztahu s Deryckem Whibleym:
"Jeho 30. narozeniny jsme oslavili spolu," říká Lavigne. "Byl to super velká den a já si říkala 'Pojďme si dát vytetovat číslo 30. Nechám si ho, pokud si ho necháš i ty'." Rakovic však říká, že i přesto Lavigne trvala na tom, že jsou nyní jen přátelé.

O fanouškách, jenž mají tetování související s Avril:
"Viděla jsem lidi s tetováním mého portrétu a někteří si dokonce dali vytetovat moje jméno poté, co jsem se jim podepsala na tělo. Podepsala jsem se jedné holce na zadek a ona si to nechala vytetovat! Pomyslele jsem si 'Ooh, dělám opravdu dobrou práci!'"
O potencionálních nových tetováních:
Chtěla bych si nechat velké tetování na předloktí. Počkám pár let a ujistím se, jestli ho pak pořád budu chtít. Musím počkat na někoho speciálního, kdo přijde zpět do mého života. Chci udělat velký srdce s vlajkou, přes kterou by bylo napsáno jméno. Chci, aby to byla obrovská zkušenost a prohlášení."

Překlad © a-lavigne.blog.cz >
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.