Avril&Deryck♥

Avril a Deryck prodávají svůj dům v LA!

15. května 2011 v 14:56 | av-tia
Avril Lavigne a Deryck Whibley se rozhodli opustit svůj majetek už dávno,ale až teď se odhodlali ho dát k prodeji.
Jejich velmi krásný dům se nachází v Bel Air v Los Angeles. Vila o ploše 12.184 m2, se skládá z 8 pokojů, 10 koupelen velkých i malých a všechny ze vším ostatním byly oceněny na 9.500.000 dolarů.
Budova byla postavena v roce 2003, a její bývalý obyvatelé byli Travis Barker a jeho rodina. Na 12.184 m² se nachází
velký bazén, sauna, posilovna a soukromé garáže pro 10 aut. Nový kupec bude také moci užívat pokoje s přístupem na vnější prostory a umístění krbů v některých pokojech!

Avril a Deryck spolu nejsou!

1. dubna 2010 v 8:16 | Avril
Kolem kanadských rockerů Avril Lavigne a Derycka Whibleyho poslední dobou kolovali zvěsti, že jsou od uvedení jejich rozvodu opět spolu.
Důvodem pro drby je toto: Avril prý dostala záchvat žárlivosti, když narazila na jednu z Deryckových přítelkyň, Hannu Beth, v Hollywoodském nočním klubu v únoru. Ale jeden žárlivý výstup nedokáže romanci vrátit zpět.
Mezi Avril a Deryckem však stále hrajou důležitou roli podmínky smlouvy - takže hurá zpět spolupracovat do nahrávacího studia (společně odložili 4. album Avril, které už dokončují).
Od jejich únorové hádky se opět začali společně ukazovat na veřejnosti a opět začali fámy o jejich vztahu.
K pomluvám a drbům dali Avril a Deryckem další příležitost minulý týden, protože si zašli na veřeři v Hollywoodu předtím, než si zašli dát společné tetování...

Článek napsala Lindy Massarelly, QMI Agency, Los Angeles.

Avril Lavigne a Deryck Whibley jsou stále přátelé

27. února 2010 v 8:47 | Avril
Mohli byste zůstat přáteli s vaším ex? Avril Lavigne ANO! Ona a frontman skupiny Sum 41 Deryck Whibley jsou stále přátelé i poté, co se po tříletém manželství rozvedli.

Vztah s Hannou Beth?"Kravina!"

25. prosince 2009 v 20:46 | Avril
Deryck nakonec popřel vztah s Hannou Beth.Sám se k této aférce vyjadřuje takto:
"Já a Hannah?Ani náhodou jsme jen známí.."Co je v tom pravdy...kdo ví,ale jisté je že Avril to nemůže jak-koli rozhodit.Je teď takhle šťastná a to je super!

Avril od Derycka nic nechce!

5. listopadu 2009 v 9:56 | Avril
Avril Lavigne nechce peníze od Derycka a také Deryck nedostane ani jeden haléř z peněz, které získala na Abbey Dawn a Black Star. Toto celé stojí na webu TMZ v souboru jejich rozvodových dokumentů.

Prostě KONEC!

16. října 2009 v 17:20 | Avril
Rockerka Avril má jasno! Za manželstvím s Deryckem udělala tlustou čáru!

Definitivní konec! Rocková princezna Avril Lavigne (25) má po třech letech svého manžela, frontmana kapely Sum 41 Derycka Whibleyho (29), plné zuby! Na svých webovkách dokonce otevřeně přiznala: "S Deryckem se nadobro rozcházím! Čas, který jsme byli spolu, jsme si skvěle užili a prožili chvíle, na které nikdy nezapomenu! Ale teď je konec a chci jít dál! Od mých sedmnácti jsme byli super kámoši, v devatenácti jsme spolu začali chodit a o další dva roky později jsme se vzali! Mám ho pořád moc ráda, ale už si nemáme co říct!"

Pravý důvod jejich rozchodu však Avril neuvedla. Mezi jejich kámoši se ale šušká, že ji Deryck začal jednoduše nudit! Proto ho prý i před několika týdny vyhodila ze společného domu v Los Angeles! Jejich manželství ale bylo v troskách už delší dobu - Avril často pařila na různých mejdanech, kde se opíjela a bavila se svým dobrým kámošem, milionovým dědicem Brandonem Davisem (30), zatímco Deryck seděl sám v jejich vile.

Osudný zlom nastal koncem července! Deryck byl se svojí kapelou na turné a Avril si mezitím užívala dovolenou ve Francii, kde bez zábran pařila v nočních klubech, obklopená hloučkem sympatických kluků. Právě tam si uvědomila, že jí je bez Derycka líp a že si chce ještě užívat života a poznávat nové lidi! A jak to vypadá, od chvíle, kdy se rozhodla svůj vztah s Deryckem ukončit, je mnohem veselejší, optimističtější a má spoustu energie!

Při newyorském fashion week, kde předváděla svou novou módní kolekci, zářila štěstím a spokojeností! Podle všeho jí život bez Derycka očividně prospívá. Co k tomu dodat - snad to tak bude i nadále a Avril nezačne svého rozhodnutí litovat...

Rozvod Avril Lavigne a Derycka Whibledyho!

16. října 2009 v 17:12 | Avril
 
 

Reklama